پیچ و مهره صنعتی
خانه / پیچ و مهره آلن / پیچ آلن 8 | ارزانترین پیچ آلن در بازار

پیچ آلن 8 | ارزانترین پیچ آلن در بازار

Cheapest Allen screws on the market

حتما شما هم تا بحال برای ایجاد اتصال بین دو قطعه، از انواع مختلف پیچ و مهره ها استفاده کرده اید. پیچ و مهره ها دارای تنوع بسیار بالایی هستند و نام بردن همه ی آن ها کاری مشکل است. این قطعات کوچک هستند اما نقش بزرگی را در انواع اتصالات صنعتی ایفا می کنند و بدون وجود آن ها تقریبا هیچ اتصالی وجود نخواهد داشت.

یکی از پر مصرف ترین پیچ ها، پیچ آلن است که در سایز ها و متریال مختلف تولید می شود و همین باعث اختلاف قیمت می گردد.

ما برای شما لیستی از ارزان ترین پیچ های آلن در بازار را با کیفیت های مطلوب تهیه کرده ایم.

پیچ آلن از جمله پیچ آلن 8 در قیمت های متفاوتی وجود دارند و شما برای دانستن چگونگی ارسال سفارشات خود می توانید با ما همراه باشید.

انواع پیچ های پرکاربرد در صنعت

همان گونه که گفتیم بدون وجود پیچ و مهره ها، تقریبا هیچ اتصالی نخواهیم داشت. مزیت استفاده از پیچ و مهره ها، موقتی بودن آن هاست و هر زمان که نیاز به جداسازی دو قطعه باشد تنها می توان با باز کردن پیچ و مهره، دو قطعه را از هم جدا کرد و این بسیار عالی است که دیگر نیازی به خرید قطعه ی جدیدی نداریم.

پیچ ها کاربرد های زیادی در صنعت دارند و نمی توان تمام آن ها را برشمرد. صنایع مختلفی از جمله: صنعت خودرو سازی، صنعت نفت و گاز، راه و ساختمان سازی، پتروشیمی از انواع پیچ ها با جنس هتی مختلف برای متصل کردن دو قطعه یا به منظور حمایت لوله ها و یا گاهی تعمیرات از این قطعات پرمصرف استفاده می کنند.

و هم چنین مصارف خانگی بیشماری که برای پیچ ها وجود دارد.

از جمله پیچ های پرکاربرد در صنعت می توان از پیچ های معمولی شش گوش نام برد تا انواع پیچ آلن، انکر بولت و رول بولت ها، پیچ مغزی، پیچ بار و… برخی از آن ها  که برای باز و بسته کردن به آچار مخصوص نیاز دارند و برخی که حتی با دست هم بسته می شوند و…بسیاری موارد دیگر.

 واردات انواع پیچ آلن سر استوانه ای و سر تخت

پیچ های آلن دارای انواع مختلفی هستند نظیر: پیچ آلن سر تخت، سر گرد، خزینه ای، سر استوانه ای، مغزی و… که البته تمام این ها دارای جنس های متنوع با روکش و یا بدون آن و در سایز بندی ها و استاندارد هایی تولید می گردند که همگی در قیمت تمام شده ی این محصول تاثیر گذار است.

واردات انواع پیچ های آلن به خصوص سر استوانه ای و سر تخت، توسط شرکت ما در حال انجام است و بهترین کیفیت ها را برای شما آماده کرده ایم.

خرید و فروش انواع پیچ و مهره واشر صنعتی ساختمانی

انواع پیچ و مهره واشر صنعتی به علت کاربرد های فراوان خود در صنعت و دیگر مصارف، همواره در لیست محصولات پر فروش قرار داشته و دارد.

شرکت ما اعلام می دارد که خرید و فروش انواع پیچ و مهره و واشر  را به صورت عمده راه اندازی کرده و با تجربه ی بالا اقدام به فعالیت در این زمینه می کند.

Manufacturer of bolts and washers

تولید کننده انواع پیچ و مهره و واشر

انواع پیچ و مهره و واشر توسط شرکت های زیادی در سراسر کشور تولید و عرض می شوند. اما نکته ی مهم برای خریداران این است که باید از مراکز مجاز و مطمئن خرید کنند چرا که مواد به کار رفته در این قطعات با هم متفاوت بوده و همگی کیفیت لازم را ندارند و افراد سود جو نیز در این زمنیه فعال هستند.

برای خرید انواع پیچ و مهره ها و یا درخواست مشاوره،  می توانید در ساعات کاری با شماره های ذکر شده تماس حاصل کرده و از خدمات ویژه ی ما بهره مند شوید. کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب، از معیار های شرکت ما می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیجی بولت
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125210958
پاسخگویی واتس آپ: 09125210958
پست الکترونیکی: ipichco@gmail.com